جشن "نور باران" به مناسبت عید مبعث و اعیاد شعبانیه

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز 0.00 (0 رای ها)

گزارشی از جشن "نور باران" به مناسبت عید مبعث و اعیاد شعبانیه?

مثل همیشه قبل از شروع جشن با بچه ها بازی کردیم تا شاد و سر حال بشن, بعد مجری با شعر به نام خدا و سلام جشن رو آغاز کرد و با بچه ها احوالپرسی کرد و بعدشم مناسبت های جشن رو براشون توضیح داد.

براشون قصه مبعث رو تعریف کردیم و بعد هم شعر "پیغمبر خوب ما, نور خدا محمد (ص)" رو خوندیم و بچه ها دست زدن و بالا و پایین پریدن.

photo 2017 05 02 13 34 33

بعد از اون برای بچه ها از میلاد امام حسین (ع), حضرت ابالفضل, و امام سجاد (ع) گفتیم و نوبت رسید به بازی ها, اول قطار بازی با شعر میلاد امام حسین و امام سجاد و حضرت ابالفضل, بعد هم بادکنک بازی, با شعر :
"صل علی محمد/ امام حسین خوش آمد"
"صل علی محمد/ ابو فاضل خوش آمد"
"صل علی محمد/ امام سجاد خوش آمد"

 

در ادامه "عروسک فرشته فطرس" وارد جشن شد و قصه سوختن بالهاش و شفای اونها با قنداقه امام حسین (ع) رو برای بچه ها تعریف کرد و گفت که هر وقت بچه ها به امام حسین (ع) سلام بدن , سلامشون رو میبره و به حضرت میرسونه, بعد هم بچه ها همه با هم کاردستی "فرشته" رو درست کردن و با گفتن سلام بر حسین, براشون رو قلب فرشته سلام رو می نوشتیم و کاردستیشون رو کامل می کردیم.

مرحله بعدی جشن, مولودی خوانی "ماه ماه میلاد سه گل" بود, مامانا و بچه ها با دست زدن و تکون دادن فرشته ها با ما همکاری کردن. در انتها هم بچه ها جایزه هاشون رو گرفتن و پذیرایی شدن.

دست علی یارتون, خدا نگه دارتون

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

همکاران و دوستان شیعه کوچولو

بنیاد تخصصی کودک و ولایت بنیاد تخصصی کودک و ولایت
گروه کودکانه فرشته های کوچولو- ورامین گروه کودکانه فرشته های کوچولو- ورامین
گروه تخصصی کودک بچه شیعه- اصفهان گروه تخصصی کودک بچه شیعه برگزار کننده جشن ها و مراسمات ویژه کودکان در اصفهان
ممکنه خیلی از شما ها تو شهرای دیگه باشید و نتوانید تو این جشن ها شرکت کنید یا حتی تو همین شهر باشید و براتون امکانش وجود داشته باشه تعدادی از بچه هارو تو مهد یا منزل یا حسینیه محلتون جمع کنید و دوست داشته باشید یه خاطره خوب و شاد از مجلس اهل بیت (ع) , براشون ایجاد کنید.

کانال بله شیعه کوچولو